Zespoły muzyczne

Plastic

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Warszawa
  • Gatunek: Pop
Ocena:
Plastic tworzą: Agnieszka Burcan - wokal, instrumenty klawiszowe, programowanie, producent muzyczny  - Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w sekcji kompozycji i aranżacji oraz wokalu Akademii Muzycznej w Katowicach, jest autorem i kompozytorem wszystkich utworów Plastic. Paweł Radziszewski - gitara, bas, programowanie, realizator dźwięku, producent muzyczny. Plastic to zespół i duet producencki. Występują live w kilkuosob... Czytaj więcej

Wiadomości

Najlepsze wideoklipy z Polski. Kto zdobędzie statuetkę? [WIDEO]
Najlepsze wideoklipy z Polski. Kto zdobędzie statuetkę? [WIDEO]

Rahim/Pokahontaz, Xxanaxx, Lao Che i Czesław Śpiewa to tylko niektórzy z nominowanych artystów na Festiwalu Yach Film. Zobaczcie pełną listę!

Plastic - I Want U (WIDEO)
Plastic - I Want U (WIDEO)

"I Want U" nowy singiel zespołu Plastic to porywający, świeży, ale i lekko niepokojący taneczny utwór, który nie tylko poruszy wasze serca i stopy.

Płyty, albumy

nowość SPACE
SPACE Plastic
Premiera: 2021-04-23
Ocena:
Gonna Get U Remixes
Premiera: 2020-12-15
Ocena:
Living In The iWorld
Premiera: 2013-10-15
Ocena:
P.O.P
P.O.P Plastic
Premiera: 2009
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!