Albumy muzyczne
nowość Gonna Get U Remixes

Plastic Gonna Get U Remixes Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Gonna Get U Remixes" (Plastic). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Plastic.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-15

O albumie

Za sprawą DJ-ów i producentów muzycznych z niezależnej sceny polskiej i zagranicznej powstało 6 remiksów najnowszego singla Plastic, „Gonna Get U”. 

Zespół komentuje: Remiksy to nasz ulubiony format, do którego wracamy po EP „I Want U”. Lubimy być remiksowani, bo to świetny sposób na zawieranie muzycznych przyjaźni. Możemy cudzym uchem słuchać naszych utworów, świetnie się przy tym bawiąc. To takie spoglądanie na własną twórczość z dystansem. Lubimy też remiksować utwory innych artystów. Nasze najważniejsze dzieła to oficjalne polskie remiksy hitów „Pumped Up Kicks” amerykańskiej grupy Foster the People, „Miracle” brytyjskiego duetu Hurts i remiks „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” zespołu Hey.

Obecnie rozpoczynamy pracę nad remiksami zaprzyjaźnionych artystów. Powstają też nowe remiksy kolejnych naszych utworów, a apetyt ciągle rośnie. Naszym celem jest rozruszanie i roztańczenie Waszych kończyn po roku z pandemią, spędzonym przed komputerami. Zostawiamy Wam „GONNA GET U REMIXES” w prezencie pod choinką, niech rozkręcą Wasze sylwestrowe domówki.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Gonna Get U Remixes" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Gonna Get U Remixes".

Więcej

Plastic
Plastic - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!