Piosenki, utwory muzyczne
Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan

Plastic Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan Tekst piosenki, słowa, teledysk, karaoke

Ocena:

Utwór "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan" z albumu "Gonna Get U Remixes" (Plastic). Przeczytaj tekst piosenki. Zobacz teledysk i karaoke. Oceń utwór muzyczny.

Utwór znajduje się na płytach

Zobacz, na jakich płytach znajduje się utwór "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan" zespołu Plastic.

Album z którego pochodzi utwór

Gonna Get U Remixes
Premiera: 2020-12-15
Ocena:

Tekst piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan" zespołu Plastic.

Teledysk

Teledysk do piosenki "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan" zespołu Plastic. Zobacz także teledyski.

Karaoke

Sprawdź wersję karaoke "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan" z repertuaru Plastic.

Więcej

Spodobała Ci się piosenka "Plastic – Gonna Get U PaleSkinnySwede Remix sł. i muz. Agnieszka Burcan"? Szukasz innych utworów z tego samego gatunku, języka albo roku? Zobacz: piosenki z gatunku pop, piosenki po angielsku, piosenki pop po angielsku, polskie piosenki, polskie piosenki pop, piosenki z roku 2020, piosenki pop z roku 2020, piosenki po angielsku z roku 2020, piosenki pop po angielsku z roku 2020, polskie piosenki z roku 2020, polskie piosenki pop z roku 2020, piosenki na literę P.
Plastic
Plastic - Wybrane utwory
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!