Albumy muzyczne
nowość Kochajmy się

Marysia Sadowska Kochajmy się Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kochajmy się" (Marysia Sadowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Sadowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kochajmy się".

O albumie

Cofnijmy się pamięcią o 4 lata... Właśnie w 2017 roku lider zespołu NO LOGO oraz Maria Sadowska postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Z tej okazji stworzyli dla siebie piosenki, których premiera odbyła się w dniu ślubu. Pierwszymi odbiorcami utworów byli goście weselni, których entuzjazm skłonił artystów do oficjalnego wydania obu kawałków. „Kocham Cię” to utwór Marii, w którego nagraniach wzięła udział Kayah. „Kochajmy się” zaś, to odpowiedź Adriana, który do współudziału w nagraniach zaprosił swoją żonę. Życzymy wszystkim miłego odsłuchu i pamiętajcie: KOCHAJMY SIĘ!

NO LOGO to siedmiu utalentowanych facetów, w których oprócz wspaniałej muzyki kryje się także gorące Słońce. Ich kawałki i sceniczna energia przenoszą słuchaczy ze świata pełnego przepychu do leśnej rzeczywistości  emanującej z ich piosenek.
Jeśli poszukujecie ucieczki do Natury, Drapieżne Wilki z zespołu NO LOGO umożliwią Wam to od ręki! Zaczynając od ich debiutanckiego krążka ,,Wilki kochają kwiaty", a kończąc na niesamowitych, koncertowych doświadczeniach, bez wątpienia poczujecie w sobie euforię spokojnego życia, w którym gwiazdy zastąpią miejsce oślepiających billboardów.

Maria Sadowska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Oprócz swoich zdolności wokalnych, kompozytorskich i reżyserskich wykazuje się także jako autorka tekstów, a jej umiejętności do łączenia różnych gatunków zagwarantowały jej kawałkom obecność na antenach największych rozgłośni radiowych w Polsce. Regularnie współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi artystami, ciągle podążając własną drogą.
Oprócz sukcesów muzycznych, w tym otrzymaniem Złotej Płyty za albumy ,,Tribute to Komenda" i ,,Jazz na ulicach", doceniana jest także za realizację projektów filmowych. Jej najbardziej nagradzanym dziełem był Dzień Kobiet, do którego samodzielnie skomponowała muzykę. Warto też wspomnieć o filmie Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej, który to odbił się szerokim echem w mediach i był bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Jako jedyna z trenerów w historii polskiej edycji show ..The Voice of Poland" trzykrotnie doprowadziła uczestników swojej drużyny do zwycięstwa.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kochajmy się" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kochajmy się".
Marysia Sadowska
Marysia Sadowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!