Albumy muzyczne
Kocham Cię

Marysia Sadowska Kocham Cię Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kocham Cię" (Marysia Sadowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Sadowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kocham Cię".

O albumie

Po sukcesie piosenki "Kocham Cię" zaśpiewanej z Kayah, Maria Sadowska postanowiła zrobić fanom niespodziankę - akustyczną live sesję z najnowszym singlem.

Artystka napisała utwór jako przysięgę małżeńską na swój ślub kilka lat temu, dopiero później za namową Kayah artystki nagrały utwór w duecie na płytę Marii "Początek nocy". Teraz wokalistka wróciła do początków powstania utworu, nagrywając bardzo intymną akustyczną live sesję ze wsparciem męża.

Nagranie powstało podczas sesji zdjęciowej do płyty "Początek nocy". Z jego publikacją czekaliśmy na odpowiedni moment - mówi Maria Sadowska. - I tak w obliczu natłoku negatywnych informacji, jakie codziennie dostajemy, postanowiliśmy oddać je Wam jako prezent na Mikołajki. Mamy nadzieję, że na chwilę zrobi Wam się w sercach cieplej.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kocham Cię" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kocham Cię".
Marysia Sadowska
Marysia Sadowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!