Albumy muzyczne
Marysia Sadowska

Marysia Sadowska Marysia Sadowska Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Marysia Sadowska" (Marysia Sadowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Sadowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2004-00-00

O albumie

Na najnowszej płycie Marysi Sadowskiej będziemy mogli usłyszeć nowoczesną muzykę klubową a w tekstach wiele poezji. Oryginalne, współczesne brzmienie współistnieje tu z pięknymi wierszami, które pomimo upływu czasu, nie straciły nic ze swej aktualności. Większość tekstów to wiersze Marii Jasnorzewskiej - Pawlikowskiej. Na płycie znajdziemy wiele dynamicznych, tanecznych wręcz utworów, gdzie słowa wierszy nabierają nowych, niezwykle współczesnych znaczeń. A wszystko to przy akompaniamencie najnowszych brzmień muzyki klubowej, dokraszanych odrobiną jazzu. To innowacyjne podejście do słowa i muzyki, a także ciepły glos wokalistki sprawia, że jest to propozycja jakiej jeszcze na polskim rynku muzycznym nie było. Płyta zawierać będzie również remix utworu śpiewanego kiedyś przez Ewę Demarczyk pt. "Tomaszów" do słów Juliana Tuwima oraz dwa w pełni autorskie utwory Marysi.

Inne wydania tego albumu

Album "Marysia Sadowska" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Marysia Sadowska".

Więcej

Marysia Sadowska
Marysia Sadowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!