Albumy muzyczne
Demakijaż

Marysia Sadowska Demakijaż Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Demakijaż" (Marysia Sadowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Sadowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Jawi
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2009-11-21

O albumie

„Demakijaż” –nowy album Marii Sadowskiej jest ukoronowaniem 10 letniej obecności wokalistki na scenie klubowej. Stanowi także, a może przede wszystkim ścieżkę dźwiękową z filmu o tej samej nazwie, którego premiera kinowa zaplanowana została na 13 listopada 2009r.

Płyta zawiera elektroniczne brzmienia klubowe, których nagranie było dla wokalistki zupełnie nowym doświadczeniem.
- Tworzenie muzyki czysto elektronicznej powstającej wyłącznie w głowie producenta było dla mnie nowym i trudnym zadaniem. Musiałam zupełnie odrzucić doświadczenia z grania jazzu i zanurzyć się w świat gdzie królują brzmienia i powolne budowanie napięcia – mówi o płycie sama wokalistka.
- W krótkim czasie musiałam skomponować i wyprodukować kilka nowych kawałków, które będzie można wykorzystać w przygotowywanym przeze mnie filmie i nagle okazało się, że niechcący nagrałam swoją pierwszą płytę klubową. Po 10 latach działania na tej scenie… - dodaje.
Na płycie usłyszeć można aż 12 utworów. Większość z nich to kompozycje własne Marii Sadowskiej, nie zabrakło także muzycznych gości.

Inne wydania tego albumu

Album "Demakijaż" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Demakijaż".
Polecamy
Marysia Sadowska
Marysia Sadowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!