Albumy muzyczne
Spis Treści

Marysia Sadowska Spis Treści Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Spis Treści" (Marysia Sadowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Sadowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Sony Music Entertainment
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2009-06-10

O albumie

Nowa płyta Marii Sadowskiej to album tym razem w pełni autorski. Zarówno muzyka, teksty jak i w dużej mierze produkcja muzyczna, to wszystko dzieło artystki, choć wspiera ją plejada wybitnych muzyków młodego pokolenia. Znajdzie się na nim 11 piosenek w języku polskim utrzymanych w stylistyce funky reggae balladowej. Teksty stanowią manifest pokolenia trzydziestolatków opowiadają o odnajdywaniu własnej drogi, poszukiwaniu ideałów i uczenia się miłości na co dzień.

Inne wydania tego albumu

Album "Spis Treści" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Spis Treści".
Marysia Sadowska
Marysia Sadowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!