Zespoły muzyczne

Biografia The Bloody Beetroots historia, o zespole

Ocena:

The Bloody Beetroots to trzyosobowa włoska grupa grająca muzykę elektroniczną utworzona w 2006 roku przez producenta Bobbiego Rifo i DJ-a Tommiego Tea. W 2010 dołączył do nich perkusista Edward Grinch. Wydają w wytwórni DIM MAK Records.

W 2008 zagrali w Polsce na drugich urodzinach Sorry Ghettoblaster w Klubie 55 w Warszawie.

W 2010 roku znów odwiedzili Polskę podczas Selector Festival, a ich występ przez wielu został okrzyknięty najlepszym koncertem festiwalu.

W 2011 roku Włosi ponownie wracają do Polski. Koncert ma się odbyć 9 września w Warszawskim klubie Stodoła. Będzie to ostatni koncert wakacyjnej trasy koncertowej zespołu. Razem z the Bloody Beetroots występuje aktualnie wokalista szwedzkiej grupy Refused - Dennis Lyxzén.
Dołączył do koncertowego składu po tym jak Sir Cornelius Bob Rifo nagrał z nim przeróbkę klasyka Refused - utworu „New Noise”.

Płyty, albumy

Płyty zespołu The Bloody Beetroots. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Hide
Hide The Bloody Beetroots
Premiera: 2013-09-16
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!