Artyści, piosenkarze

Życiorys Gabry Ponte biografia

Ocena:

Gabry Ponte to jeden z najbardziej znanych na świecie włoskich dj-ów, który występował w latach 1998-2005 w zespole Eiffel 65. Przyszedł na świat 20 kwietnia 1973 roku. Ma na swoim koncie również albumy "Gabry Ponte" z 2002 roku oraz "Dr. Jekyll and Mr. DJ" z 2004 roku.

Aktualnie współpracuje z innymi gwiazdami m.in. z amerykańskim muzykiem Proyecto Fenomeno tworząc singiel "Deja Vu". Wyprodukował również włoski, znany klubowiczom przebój "Geordie" z 2002 r. (cover piosenki Fabrizio de André z tym samym tytułem).

PF

Źródła: top40-charts.com, last.fm

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Gabry Ponte. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!