Artyści, piosenkarze

Gigi D’Agostino (Luigi Di Agostino)

  • Data urodzenia: 1967-12-17
  • Miejsce urodzenia: Turyn
  • Kraj: Włochy
  • Miasto: Turyn
  • Gatunek: Electronic
  • Rola: DJ
Ocena: 5
Gigi D’Agoistno, czyli Luigi di Agostino urodził się w 1967 roku 17 grudnia. Pochodzi z włoskiego Turynu. Jest producentem muzycznym, remikserem oraz dj-em, założycielem wytwórni Noise Maker, która jest częścią Media Records. W młodości odbywał częste podróże między Turynem a Brescią. Zanim zaczął karierę muzyczną to wcześniej pracował jako murarz i mechanik. W początkowym okresie swojej kariery muzycznej grał będąc dj-em w lokalnych dy... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Gigi D’Agostino (Luigi Di Agostino)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek electronic, włoski solista, włoski solista electronic, dj, dj electronic, włoski dj, włoski dj electronic.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!