Artyści, piosenkarze

Gabry Ponte

Ocena:
Gabry Ponte to jeden z najbardziej znanych na świecie włoskich dj-ów, który występował w latach 1998-2005 w zespole Eiffel 65. Przyszedł na świat 20 kwietnia 1973 roku. Ma na swoim koncie również albumy "Gabry Ponte" z 2002 roku oraz "Dr. Jekyll and Mr. DJ" z 2004 roku. Aktualnie współpracuje z innymi gwiazdami m.in. z amerykańskim muzykiem Proyecto Fenomeno tworząc singiel "Deja Vu". Wyprodukował również włoski, znany klubowiczom przebój "Ge... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Gabry Ponte"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek electronic, włoski solista, włoski solista electronic, dj, dj electronic, włoski dj, włoski dj electronic.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!