Zespoły muzyczne

Natanael

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Częstochowa
  • Gatunek: Reggae
Ocena:
NATANAEL powstał w 1991 w Częstochowie. Formacja założona przez Konrada Włodarza funkcjonowała początkowo jako trio. Po pewnym czasie do zespołu zaczęli napływać kolejni muzycy, przedstawiciele częstochowskiej sceny muzycznej. W ten sposób przez skład NATANAELA przewinęło się kilkanaście osób. W tym okresie zespół zarejestrował i opublikował kilka płyt. Na początku 2005 roku zespół zostaje zaproszony do wzięcia udziału w kompi... Czytaj więcej

Wiadomości

Wiosenne granie Natanael
Wiosenne granie Natanael

Zespół rozpoczyna wiosenną trasę koncertową promującą materiał z nowej płyty - "Tak ma być!".

"Tak ma być!" - nowy krążek Natanael
"Tak ma być!" - nowy krążek Natanael

Do sklepów muzycznych właśnie trafia nowy album formacji Natanael. Krążek zatytułowany „Tak ma być!” to energetyczna mieszanka electro fusion i nazwiązań do muzyki jamajskiej.

Płyty, albumy

Tak ma być!
Tak ma być! Natanael
Premiera: 2010-04-13
Ocena:
Black Jack Project
Premiera: 2006
Ocena:
To co lubię
To co lubię Natanael
Premiera: 2004
Ocena:
Westchnienie i Dźwięk
Premiera: 1995
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!