Zespoły muzyczne

Konopians

  • Data założenia: 1996
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Czeladź
  • Gatunek: Reggae
Ocena:
KoNoPiAnS gra od 1996 roku. Swoją muzykę określają jako 'Old.School.Reggae! nawiązując nie tylko do początków reggae w Polsce lecz jako jeden z pierwszych zespołów w kraju gra mixture EarlyReggae, Rocksteady, Ska utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmienu i inspiracji... Swoją działalność opierają przede wszystkim na koncertowaniu (8 lat bez wydawnictwa) -co jest ich główną domeną, słyną bowiem z energicznych i żywiołowych koncertów prze... Czytaj więcej

Wiadomości

Black Jack i Konopians w Finale!
Black Jack i Konopians w Finale!

Podczas katowickiego koncertu, rozpoczynającego walkę o miejsce na Woodstocku najlepsi okazali się Black Jack i Konopians.

Eliminacje Przystanek Woodstock 2011
Eliminacje Przystanek Woodstock 2011

15 maja w katowickim Strasznym Dworze rozpoczną się eliminacje do tegorocznego Przystanku Woodstock! W sumie 35 zespołów , 4 koncerty półfinałowe w Katowicach, Sopocie, Olsztynie i Wrocławiu.

Płyty, albumy

eSTiOuPi
eSTiOuPi Konopians
Premiera: 2011-01-01
Ocena:
One Way
One Way Konopians
Premiera: 2006-11-30
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!