Zespoły muzyczne

Wiadomości o Freak Of Nature, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Freak Of Nature. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Fabryka Zła w Gdyni
Fabryka Zła w Gdyni Gdynia

W ramach promocji najnowszej płyty, Freak of Nature wystąpi 24-tego stycznia w gdyńskim Uchu. Świetna zabawa gwarantowana!

Freak Of Nature na Solnym
Freak Of Nature na Solnym Wrocław

W sobotę na placu Solnym we Wrocławiu w ramach drugiej edycji Hyde Parku "Gazety Wyborczej" i Radia RAM wystąpi zespół Freak Of Nature! Początek o 18.00.

Brak zdjęcia
Freak Of Nature znowu koncertuje!

FON to wałbrzyskie trio, które może pochwalić się sporą oryginalnością w kręgach muzyki gitarowej.

Brak zdjęcia
Freak OF Nature

Zespół powstał w 2002 roku i istnieje do dziś... Tyle możemy dowiedzieć się o FREAK OF NATURE na ich oficjalnej stronie...

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!