Zespoły muzyczne

Biografia Frühstück historia, o zespole

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Wrocław
  • Gatunek: Rock
Ocena:

Zespół powstał w 1997 roku we Wrocławiu.Składa się on z grupy doświadczonych muzyków, od samego początku znany jest z energetycznego Rocka wzbogaconego charyzmatycznym głosem holendra Martijna Krale. Zespół ma na swoim koncie 2 płyty (3 niebawem) i kilka epek. Grał w bardzo wielu miejscach w PL i poza jej granicami - koncerty i festiwale w krajach takich jak USA, Słowacja,Niemiecy,Holandia,Czechy,Chorwacja i wiele innych.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Frühstück. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Muza
Muza Frühstück
Premiera: 2003
Ocena:
Mine
Mine Frühstück
Premiera: 2000
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!