Zespoły muzyczne

Freak Of Nature

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Wałbrzych
  • Gatunek: Rock
Ocena:
Zespół tworzą: Ar - (gitara, voc), The Wall (bass), Raf (perkusja). Powstał w Wałbrzychu, wśród industrialnych krajobrazów kopalń i koksowni, gdzie jedyną ucieczką od szarej codzienności stała się dla członków zespołu muzyka. Twórczość Freak Of Nature niesie w sobie spory potencjał, w którym można doszukać się klimatów wczesnych Pink Floyd czy Jeffa Buckleya, a wszystko to zabarwione mocno rockowym brzmieniem i emocjonalnym wokalem. Pierwszą p... Czytaj więcej

Wiadomości

Fabryka Zła w Gdyni
Fabryka Zła w Gdyni Gdynia

W ramach promocji najnowszej płyty, Freak of Nature wystąpi 24-tego stycznia w gdyńskim Uchu. Świetna zabawa gwarantowana!

Freak Of Nature na Solnym
Freak Of Nature na Solnym Wrocław

W sobotę na placu Solnym we Wrocławiu w ramach drugiej edycji Hyde Parku "Gazety Wyborczej" i Radia RAM wystąpi zespół Freak Of Nature! Początek o 18.00.

Płyty, albumy

Neurotic states
Neurotic states Freak Of Nature
Premiera: 2005
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!