Artyści, piosenkarze

Dziki (Piotr Chrząstek)

Ocena:
Przygodę z muzyką rozpoczął już w latach 80. XX wieku. W 1992 roku współtworzył z Rashidem (1000) formację o nazwie Sa-Prize, a także udzielał się w reggae'owej formacji Habakuk. W 1996 roku zakłada skład Sektor B. Rok później nawiązuje współpracę z magazynem hip hopowym Klan, gdzie pisze o lokalnej scenie. Współpraca z wytwórnią RRX przyczyniła się do rozpropagowania hip-hopu w Polsce za pomocą głośnego projektu Dzikiego pt. Wspólna Scena... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Dziki (Piotr Chrząstek)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek hip-hop, polski piosenkarz, polski piosenkarz hip-hop, wokalista, wokalista hip-hop, polski wokalista, polski wokalista hip-hop.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!