Albumy muzyczne
Vitalogy

Pearl Jam Vitalogy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Vitalogy" (Pearl Jam). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pearl Jam.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Epic Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 1994-11-22

O albumie

Epic/Legacy Recordings i Sony Music XX rocznicę powstania zespołu świętują wydaniem zremasterowanych i wzbogaconych albumów „Vs.” oraz „Vitalogy”. Dostępna będzie również kolekcjonerska wersja Deluxe zawierająca oba albumy oraz koncertowy materiał „Live at the Orpheum Theater” nagrany w Bostonie 12 kwietnia 1994 roku. „Vitalogy” to trzeci , studyjny album legendarnej grupy Pearl Jam wydany w grudniu 1994 roku, który był w tym czasie najszybciej sprzedającym się albumem. Płyta „Vitalogy” od razu znalazła się na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Nowe wydanie albumu „Vitalogy” zawiera oryginalna , zremasterowaną płytę oraz wersje demo utworu „Nothing Man” , alternatywna wersje kawałka „Corduroy” oraz piosenke „Better Man” wykonywana tylko na gitarze i organach.

Inne wydania tego albumu

Album "Vitalogy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Vitalogy".
Pearl Jam
Pearl Jam - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!