Albumy muzyczne
Pearl Jam

Pearl Jam Pearl Jam Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pearl Jam" (Pearl Jam). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pearl Jam.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: J Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2006-05-02

O albumie

Ostatni album zespołu Pearl Jam, zatytułowany po prostu "Pearl Jam" ukazał się 1 maja 2006 roku. Pierwszym singlem z płyty jest singiel "World Wide Suicide". Nowy album Pearl Jam jest pierwszym od prawie czterech lat studyjnym dziełem zespołu i ukaże się nakładem należącej do Sony BMG wytwórni J Records. Wyprodukowany i zmiksowany został przez Adama Kaspera i sam zespół w Studio X w Seattle. Kasper był również współ-producentem ostatniej studyjnej płyty Pearl Jam, Riot Act. Od swojego powstania w roku 1991, Pearl Jam sprzedali na świecie ponad 60 milionów płyt, w tym ponad milion samych koncertowych bootlegów. Zespół wydał dotychczas 7 albumów studyjnych, 2 koncertowe, podwójną płytę z utworami ze stron B singli i podwójny zestaw największych przebojów.

Inne wydania tego albumu

Album "Pearl Jam" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pearl Jam".
Polecamy
Pearl Jam
Pearl Jam - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!