Albumy muzyczne
Backspacer

Pearl Jam Backspacer Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Backspacer" (Pearl Jam). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pearl Jam.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Universal Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2009-09-20

O albumie

BACKSPACER jest dziewiątym studyjnym albumem Pearl Jam i znajdzie się na nim 11 utworów.

Wydawnictwo będzie promować nagranie zatytułowane FIXER, które trafi do stacji radiowych już 20 lipca!

BACKSPACER to pierwszy krążek wydany dla Universal/Island Records (z wyłączeniem USA). Zespół ponownie połączył siły ze swoim dawnym producentem Brendanem O’Brienem, który jest odpowiedzialny za kilka wczesnych albumów Pearl Jam i zremasterowanie debiutanckiego albumu "Ten”.

Próbkę tego co pojawi się na BACKSPACER mogli usłyszeć fani w za Oceanem, a także internauci już 1 czerwca, kiedy to zespół wykonał na żywo utwór GOT SOME w programie The Tonight Show with Conan O’Brien, gromadząc przed ekranami telewizorów nadzwyczajną ilość widzów - takich notowań nie miał żaden z amerykańskich programów talk show przez ostatnie 5 lat!

Pearl Jam tworzą:
Eddie Vedder (lead vocals, guitar), Jeff Ament (bass), Stone Gossard (guitar), Matt Cameron (drums) i Mike McCready (guitar).

Inne wydania tego albumu

Album "Backspacer" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Backspacer".
Polecamy
Pearl Jam
Pearl Jam - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!