Albumy muzyczne
Tango Bar

Karolina Lizer Tango Bar Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tango Bar" (Karolina Lizer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Lizer.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Tango Bar".

O albumie

Artystka tym razem przenosi swoich słuchaczy do zmysłowego a zarazem dramatycznego świata tańca i miłości.  Nieprzypadkowo wybór padł właśnie na tango…

Z miłości do, argentyńskiej zmysłowości i dzieł Astora Piazzoli już dawno temu marzyło mi się moje własne tango. Pełne dramaturgii, emocji, tragicznej historii miłosnej. Po wielogodzinnych rozmowach tekst napisał dla mnie Tomasz Kordeusz, a muzykę Wojciech Zieliński. Chcieliśmy stworzyć klimat tanga prosto z dusznego, argentyńskiego baru. Staraliśmy się oddać w tym temperamentnym utworze namiętność, histerię, zawód miłosny i żal.  Zapraszam do „Tango Bar”. To moje pierwsze tango i mam nadzieję, że nie ostatnie.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Tango Bar" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tango Bar".
Karolina Lizer
Karolina Lizer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!