Albumy muzyczne
Czas na Święta

Karolina Lizer Czas na Święta Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Czas na Święta" (Karolina Lizer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Lizer.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Czas na Święta".

O albumie

Czas na Święta” z Karoliną Lizer i Bum Bum ORKeSTAR!

Muzycznym prezentem od Karoliny Lizer na nadchodzący czas Bożego Narodzenia jest nagrany z towarzyszeniem Bum Bum ORKeSTAR utwór „Czas na Święta”, w którym artystom udało się przekazać swoją wielką miłość do etnicznych, folkowych klimatów. Żywiołowa i bogata instrumentalnie aranżacja wspaniale oddaje nastrój wspólnego radosnego kolędowania. Karolina Lizer jest autorką pięknego i osobistego tekstu utworu, ale brała też czynny udział w jego produkcji i aranżacji. Wokalnie wsparły ją w chórkach jej siostry, Marysia Lizer i Magdalena Nowakowska.

Karolina Lizer: „Pochodzę z rodziny, dla której świętowanie przy muzyce jest absolutną tradycją. Kocham ten czas, kiedy zjeżdżamy się z wielu różnych stron do naszego ukochanego Stręgielka na Mazurach i zasiadamy do wspólnego biesiadowania i kolędowania do białego rana. W tym roku razem zaśpiewamy moją pierwszą autorską piosenkę świąteczną i już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że moja folkowa nuta zagości także w innych domach J

Teledysk nagrano w urokliwej mazurskiej wsi Stręgielek. W klipie poznajemy mamę Karoliny, Marię Zarzycką i jej cudownych sąsiadów. Wnętrza Dworku Lizer przepełnione są magicznym świątecznym klimatem i dlatego Karolina nie mogła sobie wymarzyć lepszego miejsca na zobrazowanie swojej autorskiej świątecznej piosenki.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Czas na Święta" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Czas na Święta".

Więcej

Karolina Lizer
Karolina Lizer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!