Albumy muzyczne
nowość Ptasi lot

Karolina Lizer Ptasi lot Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Ptasi lot" (Karolina Lizer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Lizer.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ptasi lot".

O albumie

„Ptasi lot” to niezwykle klimatyczny, letni utwór idealnie wpisujący się w klimat sielskiej natury Mazur, skąd pochodzi wokalistka. To kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Karoliny Lizer pt. "Lśniąca. Łąkowe historie..." Muzykę stworzył Maciej Czeplik a słowa napisała Zuzanna Wiśniewska. Teledysk zrealizowano w rodzinnych stronach Karoliny, w urokliwym Stręgielku na Mazurach. Zdjęcia są autorstwa mamy wokalistki, Marii Zarzyckiej! W takich rodzinnych i pięknych okolicznościach przyrody powstał niezwykle uroczy i szczery obrazek.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ptasi lot" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ptasi lot".
Polecamy
Karolina Lizer
Karolina Lizer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!