Albumy muzyczne
Czas miłości

Karolina Lizer Czas miłości Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Czas miłości" (Karolina Lizer). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Lizer.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Czas miłości".

O albumie

Karolina Lizer zaprezentowała dwa utwory nagrane w duecie z wybitnym pianistą jazzowym Bogdanem Hołownią: „Zmierzch” i „Czas miłości”. To swoiste spotkanie dwóch wrażliwych dusz muzycznych, które idealnie się dopełniły i stworzyły idealny duet.

Tymi utworami artystka zapowiada swój kolejny projekt - album z własnymi interpretacjami utworów z Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Karoliny Lizer i największego fana twórczości Starszych Panów,  Bogdana Hołownię.

Piosenki spopularyzowane przez Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przyborę w Kabarecie Starszych Panów są ponadczasowe. Wspaniałe teksty i światowej sławy kunszt kompozytorski sprawiają, że od dziesiątek lat artyści ciągle wracają i przypominają te dzieła.

Utwór „Zmierzch” spopularyzowała swego czasu Kalina Jędrusik, a „Czas miłości” oryginalnie wykonywał Wojciech Młynarski.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Czas miłości" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Czas miłości".
Karolina Lizer
Karolina Lizer - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!