Albumy muzyczne
nowość NUMER Z BANJO

Nocny Kochanek NUMER Z BANJO Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NUMER Z BANJO" (Nocny Kochanek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-09-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "NUMER Z BANJO".

O albumie

Klip do singla „Numer z Banjo” nakręcili w Radziwiłłowie Mazowieckim Maciek Karbowski z Tides From Nebula oraz Filip Klimaszewski. W teledysku (którego scenariusz stworzył Krzysiek Sokołowski) widzimy Nocnych Kochanków oddających się codziennym pracom w gospodarstwie. Muzykom jak zwykle towarzyszą miłosne rozterki oraz butelki z ulubionym trunkiem. Tym razem oprócz obsługi instrumentów „Zdrajcy Metalu” musieli poradzić sobie z opanowaniem jazdy traktorem czy wymachiwaniem kosą.  

Od północy 20 września "Numer z Banjo" dostępny jest również w serwisach streamingowych. Autorem okładki singla, podobnie jak poprzednich grafik zdobiących wydawnictwa zespołu, jest Robert Adler. 

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "NUMER Z BANJO" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NUMER Z BANJO".
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!