Albumy muzyczne
Nocny Kochanek Alkustycznie

Nocny Kochanek Nocny Kochanek Alkustycznie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nocny Kochanek Alkustycznie" (Nocny Kochanek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2020-08-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nocny Kochanek Alkustycznie".

O albumie

Nocny Kochanek to zespół, który od początku istnienia stawiał przede wszystkim na koncerty i bezpośredni kontakt z fanami. Muzycy od lat uwzględniają w swoich trasach małe miejscowości, aby każdy wielbiciel ich grania, mógł doświadczyć kochankowej energii ze sceny na własnej skórze. W 2019 roku podczas "Trasy w Ciemność" Zdrajcy Metalu zagrali 100 koncertów po czym ogłosili krótki, zasłużony urlop. Niestety ze względu na pandemię nieco się on przedłużył…

Z tego samego powodu Jurek Owsiak musiał poinformować wszystkich fanów Pol'and'Rocka, że 26. edycja festiwalu nabierze nowego charakteru. Najpiękniejszą Domówkę Świata poprzedziły serie materiałów wideo, na których pojawił się także Nocny Kochanek. Muzycy na potrzebę Domowej Orkiestry i w odpowiedzil na apel Jurka stworzyli akustyczną wersję kompozycji "Andżeju" nie wychodząc ze swoich domów. Praca nad nową aranżacją kultowego już Andżeja spodobała się Zdrajcom Metalu tak bardzo, że 1 maja opublikowali mini koncert pod typowo kochankową nazwą - Nocny Kochanek Alkustycznie.

Po wydaniu "Hewi Metalu" numer "Zaplątany" szybko stał się ulubieńcem publiczności, entuzjastyczne  reakcje można było obserwować także, kiedy do setlisty włączono "Dziewczynę z kebabem". Aktualnie jednym z najbardziej wyczekiwanych kawałków koncertowych Kochanka jest "Koń na białym rycerzu". Nic więc dziwnego, że klimatyczne aranżacje dobrze już wszystkim znanych kompozycji spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów kapeli.  A Nocny Kochanek postanowił znowu zrobić im dobrze (dobór słownictwa – nieprzypadkowy) i rozszerzyć swoją akustyczną ofertę oraz wydać ją na płycie.

Album "Nocny Kochanek Alkustycznie" będzie dostępny do kupienia w preorderze już od 17 sierpnia 2020. Na płycie znajdziemy 10 utworów w nowych wersjach. Wśród nich pojawi się "Poniedziałek", "Zdrajca Metalu" czy "Pierwszego nie przepijam".

Inne wydania tego albumu

Album "Nocny Kochanek Alkustycznie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nocny Kochanek Alkustycznie".

Więcej

Polecamy
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!