Albumy muzyczne
nowość Stosunki Międzynarodowe

Nocny Kochanek Stosunki Międzynarodowe Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Stosunki Międzynarodowe" (Nocny Kochanek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-09-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Stosunki Międzynarodowe".

O albumie

„Stosunki Międzynarodowe” to album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

„Zdajemy sobie sprawę, że wiele rozgłośni nie emituje naszych numerów ze względu na teksty. Bo jak to wziąć śpiewać o pigułce samogwałtu albo o sosie czosnkowym kapiącym na biust? Jednocześnie w tych samych radiotelegrafii czy telewizji emitują numery gigantów muzyki rockowej, twardej rockowej czy metalowej w innych, usługach telekomunikacji, których teksty są zbędne czy wręcz frywolne. Postanowiliśmy je przetłumaczyć, mając na uwadze specyfikę języka, odpowiednio kulturowe oraz nadając się typowy dla nas parodystyczny i pastiszowy charakter”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Stosunki Międzynarodowe" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Stosunki Międzynarodowe".

Więcej

Polecamy
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!