Albumy muzyczne
nowość Liznij go

Nocny Kochanek Liznij go Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Liznij go" (Nocny Kochanek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Liznij go".

O albumie

„Liźnij Go”, czyli polskojęzyczna wersja „Lick It Up”, wielkiego hardrockowego przeboju lat 80., to kolejna zapowiedź nowego albumu Nocnego Kochanka. Album „Stosunki Międzynarodowe” ukaże się już 24 września.

Czas na trzeci singiel zapowiadający płytę. Po „Piorunie” („Thunderstruck” AC/DC) i „Nocnym Pociągu” („Nightrain” Guns N' Roses), czas na jeszcze bardziej pikantny numer. „Liźnij Go” to polskojęzyczna wersja „Lick It Up” KISS, który oryginalnie ukazał się w 1983 roku na tak samo zatytułowanym albumie. Polski tekst oddaje znaczenie tekstu oryginalnego, ale z elementami typowo Kochankowego stylu i poczucia humoru. Kiedy Nocny Kochanek zachęca: „Liźnij Go”, to jest to propozycja nie do odrzucenia..

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Liznij go" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Liznij go".
Polecamy
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!