Albumy muzyczne
nowość Nocny Pociąg

Nocny Kochanek Nocny Pociąg Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nocny Pociąg" (Nocny Kochanek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nocny Pociąg".

Płyta nr 1

O albumie

„Nocny Pociąg”, czyli Kochankowa wersja słynnego „Nightrain” z polskim tekstem, to kolejna zapowiedź nowego albumu Nocnego Kochanka, „Stosunki Międzynarodowe”, który ukaże się już 24 września.

24 września 2021 ukaże się nowy album zespołu Nocny Kochanek „Stosunki Międzynarodowe”. Tym razem głównym zadaniem albumu jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów, oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Czas na drugi singiel zapowiadający płytę. Po „Piorunie”, czyli Kochankowej odsłonie „Thunderstruck” AC/DC, nadjeżdża „Nocny Pociąg”,  polskojęzyczna wersja „Nightrain” Guns N' Roses, znanego z legendarnego albumu „Appetite For Destruction” z 1987. Polski tekst oddaje znaczenie tekstu oryginalnego, ale z elementami typowo Kochankowego stylu i poczucia humoru. No to jazda!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nocny Pociąg" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nocny Pociąg".
Polecamy
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!