Zespoły muzyczne

Radical News

Ocena: 5
Radical News powstal w 1996r powolany przez Mirka S'Malca, autora tekstów, wokalisty, gitarzysty, basisty, prowadzacego wczesniej punkowe grupy Zielone Zabki (1 nagroda Festiwalu Jarocin'88) i Ga-Ga (1 nagroda Jarocin'92). Radical News poczatkowo funkcjonowali jako grupa hc/punk, nagrywajc dla malego niezalenego wydawnictwa High Taste dziesiec utworów wydanych pod tytulem Radykalne Wiadomoci i Swobodny Przeplyw. Czonkowie zespolu nigdy nie ogr... Czytaj więcej

Wiadomości

Brak zdjęcia
Konopians I Radikal News w Łykendzie Wrocław

Już 6 października we wrocławskim Łykendzie odbędzie się koncert formacji Konopians i Radikal News.

Zielone Żabki, GaGa i Radical News w Madnessie
Zielone Żabki, GaGa i Radical News w Madnessie Wrocław

Już w piatek legendy polskiego punka wystapia w Madnessie. Zapewne nie zabraknie utworów "Kultura", "Dzieci są złe" czy "Andrzej"...

Płyty, albumy

Radical Sound System
Radical Sound System Radical News
Premiera: 2003
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!