Zespoły muzyczne

Wiadomości o Wszystkie Wschody Słońca, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Wszystkie Wschody Słońca. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Wszystkie Wschody Słońca - "Japoński reżyser"
Wszystkie Wschody Słońca - "Japoński reżyser"

WWS wskrzeszają energię punk rocka i zapraszają do pierwotnego tańca! Uzbrojeni w zabójcze beaty, mięsisty bas, gitarę, akordeon i klarnet podążają ścieżką, której nie znajdziecie na żadnej muzycznej mapie. "Japoński reżyser" już w sklepach.

Wszystkie Wschody Słońca już w ten piątek
Wszystkie Wschody Słońca już w ten piątek Warszawa

Już w ten piątek - 9 października 2009 objawi się kolejne wcielenie Wszystkich Wschodów Słońca, jednego z najciekawszych zespołów środkowej Europy. Do dystrybucji trafi najnowsza płyta zespołu „Japoński Reżyser”.

Premierowy koncert WWS w CK Agora
Premierowy koncert WWS w CK Agora Wrocław

Już 9 października 2009 objawi się kolejne wcielenie Wszystkich Wschodów Słońca, jednego z najciekawszych zespołów środkowej Europy.

Wszystkie Wschody Słońca we wrześniu
Wszystkie Wschody Słońca we wrześniu

Już 28 września 2009 objawi się kolejne wcielenie Wszystkich Wschodów Słońca, jednego z najciekawszych zespołów środkowej Europy

Wszystkie Wschody Słońca - Japoński Reżyser
Wszystkie Wschody Słońca - Japoński Reżyser

Już 28 września 2009 objawi się kolejna reinkarnacja Wszystkich Wschodów Słońca, najbardziej zjawiskowego kolektywu środkowej Europy.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!