Zespoły muzyczne

Natural Mystic

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Sosnowiec
  • Gatunek: Reggae
Ocena:
Nowe pomysły, zaskakujące brzmienia i przede wszystkim całkiem inne instrumentarium. Elektryczne gitary ustąpiły miejsca akustycznym, akordeon zastąpił klawisze, a miejsce basu zajął dużo większy kontrabas. Efekt jest piorunujący! Żaden polski zespół reggae nie gra w ten sposób! Oprócz brzmienia i instrumentarium w muzyce Natural Mystic jest to, co pozwala pokochać ten zespół od pierwszego usłyszenia, czyli: szczerość, radość z gra... Czytaj więcej

Wiadomości

Eliminacje Przystanek Woodstock 2011
Eliminacje Przystanek Woodstock 2011

15 maja w katowickim Strasznym Dworze rozpoczną się eliminacje do tegorocznego Przystanku Woodstock! W sumie 35 zespołów , 4 koncerty półfinałowe w Katowicach, Sopocie, Olsztynie i Wrocławiu.

Brak zdjęcia
Natural Mystic

Pozytywny przekaz w postaci muzyki, zespół Natural Mystic serwuje nam już od 2001 roku. Mimo iż artyści nie nagrali jeszcze płyty to aktywnie uczestniczą w wielu wydarzen

Płyty, albumy

Medycyna Ostateczna
Medycyna Ostateczna Natural Mystic
Premiera: 2014-07-31
Ocena:
Quasi–milieu
Quasi–milieu Natural Mystic
Premiera: 2007-03-23
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!