Artyści, piosenkarze
Natalia Szczypuła fot.: materiały prasowe

Natalia Szczypuła

Ocena:
Natalia Szczypuła – polska wokalistka, autorka tekstów i muzyki, vocal coach, wykonująca muzykę pop, soul oraz jazz. Znana publiczności z takich utworów, jak np.: „Lukier“ czy „Z tobą“, którymi zadebiutowała w programie The Voice of Poland 11. Na co dzień związana z wrocławską sceną muzyczną. Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Natalia Szczypuła"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, polski solista, polski solista pop, autor muzyki, autor muzyki pop, polski autor muzyki, polski autor muzyki pop.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!