Artyści, piosenkarze

Życiorys Natalia Szroeder biografia

  • Data urodzenia: -
  • Miejsce urodzenia: Parchowo
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Parchowo
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Wokalista
Ocena:

Natalia Szroeder- wokalistka. Od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Już jako dziesięciolatka była aktorką teatru "Dialogus". Dzięki temu poznała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską. Uniwersalne wartości kultury również nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką parchowskich festiwali teatralnych i muzycznych. Dzięki prezentowanemu na nich szerokiemu spectrum kulturalnemu Polski, Europy i Świata miała okazję chłonąć je i kształtować pod ich wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.

Nie chciała być jedynie konsumentem, postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych artystów m.in. pianistę Tomasza Stroynowskiego i wokalistkę Weronikę Korthals, z którą realizuje szereg projektów muzycznych. Brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których zajmowała czołowe miejsca.

Ma na swoim koncie występy telewizyjne -- m.in. w programie „Od przedszkola do Opola" i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości" w TVP2. Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu", jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki". W 2011 roku Natalia wygrała znany program telewizyjny "Szansa na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. Jej debiutancki singiel pt: "Jane" został Kaszubskim hitem lata.Piosenka utrzymywała się przez wiele tygodni na liście przebojów stacji Viva Tv. "Jane" pojawiła się również w 4funTv, a w radiu Rmf Fm gościła w czołówce listy przez kilka tygodni.

Natalia wystąpiła również w programie "Dzień dobry tvn" , który emitowany jest przez telewizje TVN. Kolejne programy, które gościły Natalie to "Weekend z Gwiazdą"(4funTv), "In & Out" (VIVA) oraz ostatnio "Kilerskie Karaoke" w odcinku z Sylwią Grzeszczak i Mrozem (Eska Tv).
Słucha różnej gatunkowo muzyki od jazzu, poprzez muzykę klezmerską i aż do rocka, ale jej największym idolem jest Michael Jackson.
W ostatnim czasie Natalia oddaje się swej pasji z coraz większym zaangażowaniem. Na najbliższy okres ma szerokie plany związane z nagrywaniem kolejnych utworów, tak, aby uzbierał się materiał na jej debiutancką płytę.

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Natalia Szroeder. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Pogłos
Pogłos Szroeder Natalia
Premiera: 2021-11-05
Ocena:
Para
Para Szroeder Natalia
Premiera: 2021-08-25
Ocena: 5
Połóż się tu
Połóż się tu Szroeder Natalia
Premiera: 2021-03-30
Ocena:
Powinnam?
Powinnam? Szroeder Natalia
Premiera: 2021-03-08
Ocena: 5
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!