Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Anna Serafińska, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Anna Serafińska. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
My tu gadu gadu... - rozmowa z Anną Serafińską
My tu gadu gadu... - rozmowa z Anną Serafińską

Była jedną z gwiazd tegorocznego wrocławskiego festiwalu jazzowego „Jazz nad Odrą”. Koncertem w klubie „Rura” zainaugurowała 42. edycję tej wyjątkowej imprezy, na której pojawiły się takie sławy, jak Leszek Możdżer, Piotr Wojtasik, Zbigniew Wegehaupt, Janusz Muniak czy Mariusz Stopnicki. Posiadaczka jednego z najbardziej interesujących głosów polskiej wokalistyki jazzowej, laureatka wielu prestiżowych nagród, wykładowca w katowickiej Akademii Muzycznej, ceniona artystka – Anna Serafińska.

Brak zdjęcia
„Gadu Gadu” Anny Serafińskiej

28 kwietnia (czwartek) trafi na sklepowe półki najnowsza płyta Anny Serafińskiej zatytułowana „Gadu Gadu”. Na albumie znajdą się dobrze znane piosenki Agnieszki Osieckiej – takie, jak „Zielono Mi”, „Dobra Pogoda Na Szczęście”, „Piosenka O Okularnikach” czy „Sing Sing” – w zupełnie nowych, ciekawych aranżacjach.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!