Artyści, piosenkarze

Justyna Steczkowska

 • Data urodzenia: 1972-08-02
 • Miejsce urodzenia: Rzeszów
 • Kraj: Polska
 • Miasto: Rzeszów
 • Gatunek: Pop
 • Rola: Wokalista
Ocena: 5
Justyna Steczkowska urodziła się 2-go sierpnia 1972 roku w Rzeszowie jako czwarte z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich. Mama Justyny z wykształcenia jest nauczycielką muzyki, tato był dyrygentem. To właśnie on razem z żoną Danutą założył rodzinny zespół, z którym koncertowali po całej Europie. Wielokrotnie gościli również w programie pani Bożeny Walter pt.„Spotkania muzykujących rodzin". W rodzinnym zesp... Czytaj więcej

Wiadomości

Justyna Steczkowska w najnowszym utworze Pawbeats'a [WIDEO]
Justyna Steczkowska w najnowszym utworze Pawbeats'a [WIDEO]

Tym razem Pawbeats stworzył swoją własną interpretację muzyki miejskiej, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej.

SuperJedynki rozdane. Kto został zwycięzcą SuperPremier? [WIDEO]
SuperJedynki rozdane. Kto został zwycięzcą SuperPremier? [WIDEO]

W sobotę, 13 czerwca, odbył się 2 dzień 52 Festiwalu w Opolu.

Płyty, albumy

nowość Miej odwagę
Miej odwagę Steczkowska Justyna
Premiera: 2020-12-23
Ocena:
Puchowe Kołysanki 2
Puchowe Kołysanki 2 Steczkowska Justyna
Premiera: 2013-05-20
Ocena:
XV
XV Steczkowska Justyna
Premiera: 2012-04-02
Ocena:
To Mój Czas
To Mój Czas Steczkowska Justyna
Premiera: 2009-03-20
Ocena:

Zdjęcia z koncertów

Sylwester TVN (Kraków)
Sylwester TVN (Kraków)
 • Zdjęć 125
 • 2015-12-31
 • Rynek, Kraków
Wielka księga aniołów i ludzi
Wielka księga aniołów i ludzi
 • Zdjęć 104
 • 2014-04-30, godzina 20:30
 • 0 PLN
 • Rynek, Wrocław

Więcej

Spodobał Ci się profil "Justyna Steczkowska"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, polski piosenkarz, polski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, polski wokalista, polski wokalista pop, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, polski piosenkarz z lat 90-tych, polski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, polski wokalista z lat 90-tych, polski wokalista pop z lat 90-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!