Albumy muzyczne
nowość Miej odwagę

Justyna Steczkowska Miej odwagę Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Miej odwagę" (Justyna Steczkowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Justyna Steczkowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Miej odwagę".

O albumie

Justyna Steczkowska - Szamanka polskiej sceny muzycznej. Artystka nietuzinkowa i wszechstronnie uzdolniona, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka oraz fotograf. Jest jedyną Polską wokalistką na popowej scenie, która może pochwalić się czterooktawową skalą głosu. Jej talent doceniły takie światowe sławy jak Jose Carreras czy Howard Shore zapraszając artystkę do wspólnych koncertów. Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl. Laureatka wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym m.in.: Aż 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Róży Gali, Bursztynowego Słowika, Odkrycie Wschodu. Wokalistka ma w dorobku artystycznym 16 studyjnych albumów nagrodzonych złotem i platyną, około 200 piosenek i ponad 2000 zagranych koncertów. Pojawiła się również na ponad 100 okładkach gazet.

Singiel „Miej odwagę” zapowiada nowy album Justyny Steczkowskiej, który ukaże się w z okazji jej jubileuszu 25-lecia.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Miej odwagę" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Miej odwagę".
Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!