Albumy muzyczne
Zanim

Karolina Stanisławczyk Zanim Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Zanim" (Karolina Stanisławczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Stanisławczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zanim".

O albumie

„Zanim” to nowa propozycja autorki hitu „Cliche”. Artystka zapowiada tym singlem swój drugi album, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.
 
Za produkcję utworu odpowiada Krzysztof Milewski, producent muzyczny i kompozytor, który współpracował z takimi artystami jak Loka, Izabela Trojanowska czy DJ Adamus. Muzyka inspirowana jest softrockowymi brzmieniami przełomu lat 80. i 90. Tekst Karoliny opowiada o ulotności chwili.  To „carpe diem” opisane w sposób świeży przez artystkę z nowego pokolenia.
 
Dziś każdy ma mniejsze lub większe problemy, często brakuje nam motywacji i oddechu. Każdy potrzebuje normalności i kogoś, przy kim może czuć się swobodnie, takiego prawdziwego przyjaciela, z którym nie trzeba niczego udawać i jest się przez niego w stu procentach akceptowanym – mówi wokalistka.
 
Teledysk do utworu, zrealizowany przez ekipę Filmmakers, inspirowany jest popularnym serialem „Euphoria”. Premiera singla i klipu 15 kwietnia.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Zanim" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zanim".
Karolina Stanisławczyk
Karolina Stanisławczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!