Albumy muzyczne
Ciche

Karolina Stanisławczyk Ciche Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ciche" (Karolina Stanisławczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Stanisławczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-05-21

O albumie

Karolina już podbiła listy przebojów tanecznym utworem „Cliché”. Teraz czas na album o tym samym tytule! Nowym singlem promującym debiut wokalistki jest „Atrament” (feat. Don Juan Wielki)

21 maja 2021 w wytwórni Hypsteria Records ukazał się debiutancki album Karoliny Stanisławczyk, także zatytułowany „Cliché”. Zawiera on 9 przebojowych piosenek – zarówno tanecznych, jak i refleksyjnych, tworzonych przez artystkę na przestrzeni ostatnich miesięcy. Wśród nich, oprócz hitu „Cliché”, są także debiutancka piosenka „Malibu” (również kompozycja Don Juana Wielkiego), świetnie przyjęty duet z Michałem Szczygłem w „V.I.B.E.” oraz kilka utworów zupełnie premierowych, autorstwa USL, Black Kiss Records oraz Mikołaja A. Urbaniaka.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ciche" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ciche".
Polecamy
Karolina Stanisławczyk
Karolina Stanisławczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!