Albumy muzyczne
Move

Karolina Stanisławczyk Move Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Move" (Karolina Stanisławczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Stanisławczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Move".

O albumie

„Move” powstała w dość niezwykłych okolicznościach, które bezpośrednio wiążą się z wcześniejszymi utworami z udziałem Chiki Toro, czyli „Polombia” oraz „Dziękuję Ci Polsko”. Zainteresowanie kolumbijskiej wokalistki naszym krajem, w połączeniu z sukcesem komercyjnym kawałków z Popkiem, rozpoczęło nowy, polski rozdział w karierze Chiki Toro. Przenosiny do Polski, kontynuacja współpracy ze słowackim producentem Peterem Pannem (Peter Macko), a także chęć nawiązania współpracy z polskimi artystami, zaowocowały spotkaniem z młodą, bardzo utalentowaną wokalistką Karoliną Stanisławczyk i stworzeniem wspólnej autorskiej piosenki „Move”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Move" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Move".
Karolina Stanisławczyk
Karolina Stanisławczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!