Albumy muzyczne
nowość Bilans

Karolina Stanisławczyk Bilans Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bilans" (Karolina Stanisławczyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karolina Stanisławczyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-30

O albumie

30 września 2022 ukazał się drugi album Karoliny Stanisławczyk, wydany półtora roku od jej debiutanckiego krążka „Cliché”. „Bilans” to zbiór piosenek Karoliny, które wokalistka tworzyła przez ostatnie miesiące z polskimi i zagranicznymi producentami.

Na płycie znalazły się utwory współtworzone m.in. z Jonatanem, a na featuringach pojawili się m. in. KUBA Mr. Polska. Album promuje singiel „Sorry (tak wyszło)”, za którego produkcję odpowiada duet Kumór & Buczkowski.


Inne wydania tego albumu

Album "Bilans" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bilans".
Karolina Stanisławczyk
Karolina Stanisławczyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!