Albumy muzyczne
nowość UWIERZ MI  (TO NIE KONIEC)

Stachursky UWIERZ MI (TO NIE KONIEC) Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "UWIERZ MI (TO NIE KONIEC)" (Stachursky). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Stachursky.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "UWIERZ MI (TO NIE KONIEC)".

O albumie

Po psychodeliczno-trance’owych wyczynach na płycie„2k19” Jacek Stachursky powraca na Walentynki z singlem zwiastujący nowy projekt. I znowu zaskakuje. Artysta tym razem odświeża swoje wrażliwe oblicze i śpiewa po polsku soul… brzmi jak Chris Rea!

Ta miłosna piosenka w stylu tzw. Memphis soulu, to nie tylko prezent dla publiczności

z okazji Święta Zakochanych, ale i zwiastun większego projektu. Po ostatnich singlach (jak „Moja krew”) oraz odważnych eksperymentach elektronicznych, jakimi wypełniony był jego ostatni album „2k19” – zamykający tryptyk psychodelicznych płyt wydawanych co 10 lat (poprzednie to „1999” i „2009”), artysta zamierza dla odmiany odsłonić tę bardziej wrażliwą stronę swojego oblicza.

Ponad dwie dekady temu – jeszcze w XX wieku – pojawił się w moim sercu utwór, który od tego momentu na trwałe wpisał się w osobisty kanon inspiracji muzycznych. Piękna kompozycja i moja, polska adaptacja tekstu, to kolejna odsłona wyzwania fonograficznego zwanego MOJE UKOCHANE COVERY, którego efekty będziecie mogli już ocenić niebawem. A póki co, prezentuję Wam kolejną odsłonę mojej inspiracji

i pasji życiowej – tak mówi o nowym utworze sam Jacek Stachursky. – To Muzyka spod znaku Słońca i Miłości. I wierzcie mi, Moi Drodzy… To naprawdę jeszcze nie koniec – dodaje artysta.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "UWIERZ MI (TO NIE KONIEC)" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "UWIERZ MI (TO NIE KONIEC)".

Więcej

Stachursky
Stachursky - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!