Albumy muzyczne
Pójdę w tango

Stachursky Pójdę w tango Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Pójdę w tango" (Stachursky). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Stachursky.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pójdę w tango".

O albumie

„Pójdę w Tango” to najnowsza propozycja Nowatora na nadchodzący karnawał. Tym razem gościnnie pojawia się STACHURSKY, który swoim charakterystycznym wokalem sprawia, że od razu chce się śpiewać refren razem z nimi. Aranżacje do utworu przygotował dobrze znany z klubowego brzmienia - SKYTECH. Kolejna wybuchowa mieszanka dobrze znanych artystów w kraju, może dać tylko jedno: imprezowy koktajl, który rozbuja niejeden parkiet w 2022 roku.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Pójdę w tango" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pójdę w tango".
Stachursky
Stachursky - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!