Albumy muzyczne
Boski plan

Stachursky Boski plan Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Boski plan" (Stachursky). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Stachursky.

  • Gatunek: Disco
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-10-30

O albumie

Nowy, długo oczekiwany studyjny album Jacka Stachursky'ego „BOSKI PLAN” promuje refleksyjna ballada o tym samym tytule. Utwór jak i cały album może być zaskoczeniem dla fanów. Materiał odsłania nowe oblicze muzyczne Jacka. Na krążku znajduje się 10 utworów, wśród których dominują popowe hity oraz chwytające za serce ballady.

„Muzyka to całe moje życie. To moja pasja i droga. Nie ma dla mnie dnia bez muzyki. Każda cząstka mnie zawarta jest w moich piosenkach. W jednych zadaję sobie i Wam pytanie czy to koniec a w innych czy może dopiero początek. Jaki jest ten "BOSKI PLAN"???? I dlaczego to właśnie na mnie "padł" wybór. Każdy kto zdecyduje się odkryć wraz ze mną odpowiedzi na te pytania stanie się także jego i moją cząstką. Stanie się współtwórcą mojego losu. Odważysz się ???” - Jacek Stachursky o nowej płycie.

Inne wydania tego albumu

Album "Boski plan" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Boski plan".
Polecamy
Stachursky
Stachursky - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!