Albumy muzyczne
cholerny hajs

Stachursky cholerny hajs Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "cholerny hajs" (Stachursky). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Stachursky.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "cholerny hajs".

O albumie

YouTuberzy z kanału wip bros przedstawiają swój kolejny utwór muzyczny. Tym razem podjęli współpracę z niekwestionowaną ikoną polskiej popkultury, legendą muzyki dance – Jackiem Stachurskym! W kawałku „cholerny hajs” nawiązali do wielkiego przeboju Stachursky’ego, „Cholerny czas”. Utwór jest drwiącym komentarzem do konsumpcjonizmu i panującej kultury pieniądza.

Singlowi towarzyszy specjalne wyzwanie na TikToku, zainicjowane przez chłopaków z wip bros i Jacka Stachursky’ego - #Cholernyhajs. Całe wyzwanie polega na nagraniu scenki, w której uczestnicy udowadniają widowni, że w naszym życiu na pierwszym miejscu nie powinien być hajs, przepych, blichtr, tylko relacje międzyludzkie, takie jak miłość, dobro, życzliwość, skierowane przede wszystkim do rodziny, przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "cholerny hajs" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "cholerny hajs".
Polecamy
Stachursky
Stachursky - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!