Albumy muzyczne
Under The Mistletoe

Justin Bieber Under The Mistletoe Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Under The Mistletoe" (Justin Bieber). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Justin Bieber.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Universal Music Polska
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-11-04

O albumie

“UNDER THE MISTLETOE” – w tym roku święta zaczną się wcześniej!

Pierwszy świąteczny album Justina Biebera! Na albumie min. sensacyjny duet z Mariah Carey! Dwie super gwiazdy, Justin Bieber i Mariah Carey wykonują jej wielki świąteczny klasyk „All I Want For Christmas Is You” Gościnnie w „The Christmas Song” pojawia się mentor Justina – USHER. Poza tym na płycie usłyszymy również takie gwiazdy jak: Boyz II Men czy Busta Rhymes. 4 listopada 2011 będzie mieć swą premierę jego pierwszy świąteczny album na który składają się zarówno tradycyjne utwory świąteczna jak i nowo powstałe piosenki, w dużej mierze autorstwa Justina Biebera.

Album zostanie wydany w standardowej wersji oraz w DeLuxe – CD/DVD. CD zostanie wzbogacone o dodatkowe 4 utwory a na DVD znajdziemy 25 minutowy materiał video, tzw. behind-the-scenes i teledysk „Pray”. Pierwszym singlem promującym album będzie „Mistletoe”, do którego powstał również teledysk. Utwór „Mistletoe” został napisany i wyprodukowany przez znany kanadyjski duet The Messengers, który był też autorem przeboju „Never Say Never”. W 2011 upływają 2 lata odkąd Justin Bieber pojawił się na scenie. W ciągu tak krótkiego okresu osiągnął gigantyczny sukces. W ciągu zaledwie 2 lat Justin Bieber zgromadził ponad 13 milionów użytkowników Twittera, 36 milionów fanów na Facebooku oraz miał łącznie ponad 2.2 miliardów wyświetleń na youtube!  „Under The Mistletoe” to, zaczynając od wydanego w listopadzie 2009 roku „My World”, 5 album w karierze 17 letniego artysty. Justin jako pierwszy w historii umieścił swoje 4 utwory z debiutanckiego albumu:   “One Time”, “One Less Lonely Girl”, “Love Me” i “Favorite Girl” w TOP 40 listy Billboard HOT 100. W sumie sprzedaż albumów Justina Biebera przekroczyła ilość 11 milionów egzemplarzy!

Inne wydania tego albumu

Album "Under The Mistletoe" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Under The Mistletoe".
Justin Bieber
Justin Bieber - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja