Albumy muzyczne
My World 2.0

Justin Bieber My World 2.0 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "My World 2.0" (Justin Bieber). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Justin Bieber.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Island
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2010-03-23

O albumie

Wydany niedawno debiutancki album Justina 'My World” zaledwie w siedem tygodni od premiery zyskał status platyny, a cztery pochodzące z niego single „One Time”, „One Less Lonely Girl”, „Love Me” i „Favourite Girl” znalazły się w pierwszej czterdziestce zestawienia Top100 magazynu Billboard. „My World 2.0” jest kontynuacją poprzedniego krążka i zawiera 10 nowych kompozycji. Pierwszym singlem promującym „My World 2.0” jest utwór „Baby” nagrany z udziałem Ludacrisa, który jest obecnie w pierwszej piątce Hot 100 Billboardu. Równocześnie z albumem “My World 2.0” ukaże się płyta “My WorldS” która bedzie kompilacją wszystkich utworów z obu albumów.

Inne wydania tego albumu

Album "My World 2.0" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "My World 2.0".
Polecamy
Justin Bieber
Justin Bieber - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!