Albumy muzyczne
Never Say Never The Remixes

Justin Bieber Never Say Never The Remixes Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Never Say Never The Remixes" (Justin Bieber). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Justin Bieber.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Universal Music Polska
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-02-25

O albumie

Rok 2010 należał do Justina Biebera! Justin to niekwestionowana gwiazda młodego pokolenia!!!

Ten nastolatek zyskał już sobie rzesze zagorzałych fanów!

Każdy z jego albumów: „My World”, „My World 2.0”, “My Worlds” i ostatni “The Collection” to ogromny sukces sprzedażowy na całym świecie.

Już 25 lutego będzie mieć swą premierę nowe wydawnictwo Justina Biebera „Never Say Never-The Remixes”. Album będzie zawierał hity Justina w remixach z udziałem takich artystów jak min.: Usher, Kanye West czy Chris Brown. Na albumie pojawi się też wersja „live” utworu „Overboard”, który Justin wykonał z Miley Cyrus.

Album promuje utwór „Never Say Never” gdzie gościnnie śpiewa Jaden Smith. Został zrealizowany do niego teledysk, w którym wykorzystano fragmenty filmu o Justinie pt. „Never Say Never”. W Stanach Zjednoczonych film będzie mieć premierę 11 lutego. Nie jest jeszcze znana data premiery w Polsce.

Inne wydania tego albumu

Album "Never Say Never The Remixes" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Never Say Never The Remixes".
Polecamy
Justin Bieber
Justin Bieber - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!