Albumy muzyczne
Don't Go

Justin Bieber Don't Go Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Don't Go" (Justin Bieber). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Justin Bieber.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Don't Go".

O albumie

Skrillex prezentuje nowy singiel "Don't Go". To najnowsza odsłona tegorocznej serii singli i kooperacji od wciąż ewoluującego muzycznie producenta. Do "Don't GoSkrillexzaprosił swojego dobrego kumpla i współpracownika Justina Biebera, a także zdobywającego coraz większy rozgłos rapera i wokalistę, Dona Tolivera. W nagraniu słyszymy ich wersy na tle niebanalnej produkcji Skrillexa, łączącej akustyczne i elektroniczne elementy. Piosence towarzyszy frapująca wizualizacja, w której widzimy SkrillexaBiebera i Tolivera pokrywających się złotymi płatkami.  

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Don't Go" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Don't Go".
Polecamy
Justin Bieber
Justin Bieber - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!